Nowoœci

  • Oferta odzieży reklamowej, promocyjnej i firmowej jest stale uzupełniana o nowe fasony we wszystkich grupach asortymentowych takich jak t-shirty, koszulki polo, bluzy dresowe, bluzy polarowe, czapki, bandany, szaliki i rękawiczki.
  • W ostatnim czasie, wychodząc naprzeciw zapytaniom, dla których podstawowym kryterium wyboru dostawcy jest oferowana cena, uruchomiliśmy dodatkową produkcję na Dalekim Wschodzie. Oferta obejmuje standardowe fasony w kilku podstawowych kolorach, dostarczane maksymalnie w ciągu pięciu dni roboczych.
  • Nasza oferta na sezon jesienno zimowy uzupełniona została o wyroby z laminatów wyposażonych w membrany termoaktywne znane pod ogólnš nazwš softshell. Sš to materiały jednoczeœnie wodoodporne, wiatroszczelne, odprowadzajšce od ciała nadmiar pary wodnej i termoizolacyjne. Struktura warstw, a co za tym idzie charakterystyka użytkowa materiałów okreœlana jest każdorazowo na podatawie analizy potrzeb klienta. Atutem naszej oferty jest ponadto pełna swoboda stosowanej kolorystyki.