baNNerwalk - to widać. Producent odzieży reklamowej. W ofercie: Odzież reklamowa, odzież promocyjna, odzież firmowa, odzież korporacyjna. Projektowanie, produkcja, import, zdobienie i znakowanie. T-shirty, koszulki polo, bluzy, polary, czapki.
Surowce

Surowce do realizacji zleceń na wykonanie odzieży reklamowej, promocyjnej i firmowej pochodzą od stałych, sprawdzonych dostawców. Stanowi to gwarancję, wysokiej jakości oferowanych t-shirtów, koszulek polo, bluz dresowych, polarów, czapek, bandan, szalików, rękawiczek i innych wyrobów. Decyduje to także o terminowej realizacji zamówień i zapewnia powtarzalność w przypadku zamówień cyklicznych.

Ważnym kryterium  doboru surowców jest ich, potwierdzona  atestami, nieszkodliwość dla zdrowia człowieka. Organizm ludzki wyjątkowo łatwo wchłania przez skórę wszelkie substancje chemiczne, stąd też istotne jest aby materiały wchodzące z nią w kontakt nie miały właściwości chorobotwórczych.

W zakresie podstawowych parametrów jakościowych stosowane surowce podlegają bieżącej kontroli laboratoryjnej, a w sytuacjach gdy jest to niezbędne mogą być poddane certyfikacji w niezależnych laboratoriach.