baNNerwalk - to widać. Producent odzieży reklamowej. W ofercie: Odzież reklamowa, odzież promocyjna, odzież firmowa, odzież korporacyjna. Projektowanie, produkcja, import, zdobienie i znakowanie. T-shirty, koszulki polo, bluzy, polary, czapki.
Wyroby

Katalog zawiera jedynie przykłady produkowanej odzieży reklamowej, promocyjnej i firmowej. Stanowią one ułamek wytwarzanych modeli i mają zilustrować możliwości produkcyjne i różnorodność fasonów.

W większości grup produktów wyroby prezentowane są w czterech liniach wzorniczych. Podział ten ma za zadanie ułatwienie doboru produktu pod kątem grupy docelowej lub zastosowania. Linie te to: EVERGREEN, STREET, CLUB i FIT.

EVERGREEN to linia obejmująca produkty o charakterze standardu, zachowująca klasyczny krój, nieznacznie adaptowany do aktualnych wymogów mody. Adresowana jest do bardziej konserwatywnej grupy odbiorców. Ma także zastosowanie w przypadkach gdy ekstrawagancja jest zdecydowanie niepożądana. Podstawowe związane z nią skojarzenia to dojrzałość, stabilizacja, status.

Linia STREET nawiązuje do mody wywodzącej się z kultury hip-hop i adresowana jest do osób identyfikujących się z tym kręgiem. Swoim charakterem podkreśla luz, niezależność, indywidualizam.

Stylistyka linii CLUB inspirowana  jest  modą  miejską  "po godzinach", której naturalnym środowiskiem są  kluby,  dyskoteki czy puby. Adresowana do osób zorientowanych rozrywkowo.

FIT jest linią bazującą na fasonach odzieży sportowej  adresowaną głównie do osób ceniących aktywność  fizyczną, i czynnie uprawiających sport.  Jej wyznacznikami są: kondycja, zdrowie, sprawność,  forma.